Zapisy

Zapisy na kursy roczne w naszej szkole startują co roku 1 czerwca. Na start zapisów obowiązuje promocja first minute. Jest to rabat aż 200 zł!

Promocja first minute trwa do 20 czerwca!

Zapisy w naszej szkole trwają do wyczerpania miejsc w grupach, natomiast maksymalnie do około połowy października. W pierwszym tygodniu października startują u nas zajęcia, więc jest to ostatni moment na zapisanie się na kurs językowy i dołączenie do grupy.

Co, jeśli się spóźniłeś?
Jeśli jednak się spóźniłeś lub chcesz zapisać się na kurs roczny po rozpoczęciu roku szkolnego w naszej szkole, skontaktuj się z nami!

  • możesz dołączyć do istniejącej grupy, o ile będziemy mogli zaproponować Ci wolne miejsce
  • możesz skorzystać z kursów wakacyjnych lub innych, które organizujemy dodatkowo
  • możesz zapisać się z wyprzedzeniem na nowy rok szkolny z atrakcyjnym rabatem!
Zapisy

Jak się zapisać?

Rozmowa telefoniczna
Rozmowa telefoniczna
Rozmowa telefoniczna

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia nauki w naszej szkole jest rozmowa, podczas której przedstawimy Ci naszą ofertę i przeprowadzimy z Tobą wywiad językowy na temat dotychczasowej nauki języka. Celem tego jest określenie Twojego aktualnego poziomu zaawansowania językowego, pomoc w doborze odpowiedniego kursu i przedstawienie Ci jak wygląda nauka języka w naszej szkole. Twój aktualny poziom zaawansowania językowego zostanie określony na podstawie przeprowadzonego przez nas bezpłatnego testu poziomującego. Test poziomujący rozwiązujesz online, a my po sprawdzeniu go i przeanalizowaniu wracamy do Ciebie z informacją zwrotną!

Wybór kursu
Wybór kursu
Wybór kursu

Drugi krok to wybór odpowiedniego dla Ciebie kursu. Nasza szkoła oferuje kursy językowe zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Uczymy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy także kursy języka biznesu. Wybór odpowiedniego dla Ciebie kursu zależy od Twojego poziomu zaawansowania językowego, celu nauki, możliwości organizacyjnych oraz intensywności z jaką chcesz uczyć się języka obcego. Oczywiście pomożemy Ci i doradzimy jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy! Dodatkowo, jeśli będziesz miał ochotę to możesz skorzystać z bezpłatnych lekcji pokazowych jakie organizujemy końcem sierpnia/początkiem września! To dla Ciebie wspaniała okazja, aby poznać lektora i zobaczyć, jak uczymy!

Podpisanie umowy
Podpisanie umowy
Podpisanie umowy

Kolejny krok to podpisanie umowy. Zawieramy z Tobą umowę na wybrany kurs. Na tym etapie wybierasz także dogodną dla siebie formę płatności. Możesz zapłacić całość kwoty i skorzystać z dłuższego, aż 7-dniowego terminu płatności lub wybrać opcję ratalną. Mamy dla Ciebie raty bez dopłaty! Możesz bez dodatkowej opłaty, rozłożyć kwotę za kurs roczny na raty. Oferujemy Ci do wyboru: płatność semestralną (2 raty) lub miesięczną (9 rat). Płatności przyjmujemy przelewem na konto bankowe.

Start zajęć
Start zajęć
Start zajęć

Czas na rozpoczęcie nauki! Zajęcia startują w październiku i odbywają się zgodnie z grafikiem szkoły. Twoje zajęcia odbywają się w te same dni o stałej godzinie. Dodatkowo otrzymasz też nasz harmonogram roku szkolnego, dzięki któremu będziesz wiedział, kiedy są dni wolne od nauki czy też, ile trwają przerwy świąteczne. Otrzymasz od nas bezpłatnie podręczniki i ćwiczenia! Powitamy Cię naszym bezpłatnym pakietem startowym – welcome pack aloha!

Zapisz się na nasz kurs!