Zapisy

KROK 1 – ROZMOWA TELEFONICZNA LUB SPOTKANIE

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia nauki w naszej szkole jest rozmowa, podczas której przeprowadzimy z Tobą wywiad językowy na temat dotychczasowej nauki języka. Celem tego jest określenie Twojego aktualnego poziomu zaawansowania językowego, pomoc w doborze odpowiedniego kursu i przedstawienie Ci jak wygląda nauka języka w naszej szkole. Twój aktualny poziom zaawansowania językowego zostanie określony na podstawie przeprowadzonego przez nas bezpłatnego testu poziomującego. Test poziomujący możesz rozwiązać online lub w siedzibie naszej szkoły.

KROK 2 – WYBÓR KURSU

Drugi krok to wybór odpowiedniego dla Ciebie kursu. Nasza szkoła oferuje kursy językowe zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Uczymy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy również kursy dla maturzystów, zarówno tych zdających maturę podstawową, jak i rozszerzoną. Ponadto dla klientów indywidualnych oferujemy także roczne kursy języka biznesu. Wybór odpowiedniego dla Ciebie kursu zależy od Twojego poziomu zaawansowania językowego, celu nauki, możliwości organizacyjnych oraz intensywności z jaką chcesz uczyć się języka obcego.

KROK 3 – PODPISANIE UMOWY

Kolejny krok to podpisanie umowy. Zawieramy z Tobą umowę na wybrany kurs. Na tym etapie wybierasz także dogodną dla siebie formę płatności. Możesz zapłacić całość kwoty po podpisaniu umowy lub wybrać opcję ratalną. Mamy dla Ciebie raty bez dopłaty! Możesz bez dodatkowej opłaty, rozłożyć płatność na raty. Oferujemy Ci do wyboru: płatność semestralną (2 raty) lub miesięczną (9 rat). Płatności przyjmujemy przelewem na konto bankowe.

KROK 4 – START ZAJĘĆ

Czas na rozpoczęcie nauki! Zajęcia startują w październiku i odbywają się zgodnie z harmonogramem zajęć, który otrzymasz od nas jako załącznik do umowy.

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń otrzymujesz od nas bezpłatnie na pierwszych zajęciach!

Zapisy online