Zapisy

Zapisy na kursy roczne w naszej szkole startują co roku 1 czerwca.

Na start zapisów obowiązuje promocja first minute.
Jest to rabat aż 200 zł!

Zapisy w naszej szkole trwają do wyczerpania miejsc w grupach, natomiast maksymalnie do około połowy października. W pierwszym tygodniu października startują u nas zajęcia, więc jest to ostatni moment na zapisanie się na kurs językowy i dołączenie do grupy.

Co, jeśli się spóźniłeś?

Jeśli jednak się spóźniłeś lub chcesz zapisać się na kurs roczny po rozpoczęciu roku szkolnego w naszej szkole, skontaktuj się z nami!

Masz wtedy następujące możliwości dołączenia:

  • możesz dołączyć do istniejącej grupy, o ile będziemy mogli zaproponować Ci wolne miejsce
  • możesz zapisać się z wyprzedzeniem na nowy rok szkolny z atrakcyjnym rabatem!

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie!

Zapisy

Jak się zapisać?

Rozmowa telefoniczna
Rozmowa telefoniczna
Rozmowa telefoniczna

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia nauki w naszej szkole jest rozmowa, podczas której przedstawimy Ci naszą ofertę i przeprowadzimy z Tobą wywiad językowy na temat dotychczasowej nauki języka. Celem tego jest określenie Twojego aktualnego poziomu zaawansowania językowego, pomoc w doborze odpowiedniego kursu i przedstawienie Ci jak wygląda nauka języka w naszej szkole. Twój aktualny poziom zaawansowania językowego zostanie określony na podstawie przeprowadzonego przez nas bezpłatnego testu poziomującego. Test poziomujący rozwiązujesz online, a my po sprawdzeniu go i przeanalizowaniu wracamy do Ciebie z informacją zwrotną!

Wybór kursu
Wybór kursu
Wybór kursu

Drugi krok to wybór odpowiedniego dla Ciebie kursu. Nasza szkoła oferuje kursy językowe zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Uczymy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy także kursy języka biznesu oraz roczne kursy konwersacyjne. Wybór odpowiedniego dla Ciebie kursu zależy od Twojego poziomu zaawansowania językowego, celu nauki, możliwości organizacyjnych oraz intensywności z jaką chcesz uczyć się języka obcego. Oczywiście pomożemy Ci i doradzimy jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy! Dodatkowo, jeśli będziesz miał ochotę to możesz skorzystać z bezpłatnych lekcji pokazowych jakie organizujemy początkiem września! To dla Ciebie wspaniała okazja, aby poznać lektora i zobaczyć, jak uczymy!

Podpisanie umowy
Podpisanie umowy
Podpisanie umowy

Kolejny krok to podpisanie umowy. Zawieramy z Tobą umowę na wybrany kurs roczny. Na tym etapie wybierasz także dogodną dla siebie formę płatności. Możesz zapłacić całość kwoty i skorzystać z dłuższego, aż 7-dniowego terminu płatności lub wybrać opcję ratalną. Mamy dla Ciebie raty bez dopłaty! Możesz bez dodatkowej opłaty, rozłożyć kwotę za kurs roczny na raty. Oferujemy Ci do wyboru: płatność semestralną (2 raty) lub miesięczną (9 rat). Płatności przyjmujemy przelewem na konto bankowe.

Start zajęć
Start zajęć
Start zajęć

Czas na rozpoczęcie nauki! Zajęcia startują w październiku i odbywają się zgodnie z grafikiem szkoły. Twoje zajęcia odbywają się w te same dni o stałej godzinie. Dodatkowo otrzymasz też nasz harmonogram roku szkolnego, dzięki któremu będziesz wiedział, kiedy są dni wolne od nauki czy też, ile trwają przerwy świąteczne. Otrzymasz od nas bezpłatnie podręczniki i ćwiczenia! Powitamy Cię naszym bezpłatnym pakietem startowym – welcome pack aloha!

Zapisz się na nasz kurs!