O nas

Aloha to szkoła językowa, która powstała z zamiłowania do języków obcych i podróży. Te dwie pasje sprawiły, że powstała szkoła językowa o nowej jakości. Aloha to nowoczesna szkoła językowa o pozytywnej, barwnej, hawajskiej atmosferze, gdzie będziesz uczył się języka obcego z przyjemnością!

Uczymy zarówno stacjonarnie, jak i online – to Ty wybierasz tryb nauki!

Świat języków obcych odkryje przed Tobą fantastyczna kadra lektorska, pełna zapału i zaangażowania. Nasi lektorzy to filolodzy z doświadczeniem w nauczaniu języków obcych i pasją do tego co robią. Kreatywne podejście do prowadzenia zajęć, a zarazem systematyczna praca z najlepszymi podręcznikami znanych wydawnictw sprawi, że z nami skutecznie opanujesz język obcy. Zapewnimy Ci komfortowe warunki nauki i profesjonalne wsparcie. Powitamy Cię naszym bezpłatnym pakietem startowym – welcome pack aloha! Udzieli Ci się pozytywna atmosfera naszej szkoły, a nasze podejście do nauki języka sprawi, że stopniowo przełamiesz barierę językową. Nauka języka obcego to proces wymagający od Ciebie wysiłku, wytrwałości i systematyczności, ale z nami Twoja nauka będzie owocna i skuteczna, a Ty będziesz uczył się języka obcego z przyjemnością!

O nas

stacjonarnie lub online

angielski, niemiecki, hiszpański

wszystkie poziomy zaawansowania

dla dzieci, młodzieży, dorosłych

dla firm

metoda komunikatywna

Aloha

język ogólny i język biznesowy

Nie zwlekaj ani chwili!

Zapisz się już dziś i odkryj z nami świat języków obcych!